De ideale partner van uw avonturen
De Savage Cub is het resultaat van jaren ervaring .
Wij ondervonden dat in de loop der jaren de Savage Cub steeds agressiever gebruikt werd.
Er werd geland op moeilijke terreinen, in de bergen en elders.
Niettegenstaande dat de Savage reeds goed aangepast was voor dit soort licht ‘bush” vliegen, werd hij op vraag van de piloten nog verbeterd en versterkt.
Dit maakt van de Savage het beste bush vliegtuig in de ULM categorie.
De romp, het landingstel en het staartwiel zijn nu extra verstevigd.
Een paar cosmetische ingrepen hebben hem nog meer doen lijken op het vliegtuig dat aan de inspiratie lag : de Piper Super Cub.
De Savage heeft het uitzicht van de Piper Cub geërfd in een meer moderne uitvoering, om hem om te vormen tot een ULM, bestemd om onder extreme situaties te vliegen, zonder het maximum gewicht van 472,5 kg te overschrijden.
De Savage Cub is uitgerust met een nieuwe motorkap in lichtmetaal, de vensters, staartvlak en vleugel einden zijn hertekend.
De flaps en het landingstel zijn ook versterkt .
Meer en meer wordt hij uitgerust met bush wielen van 26” tot 32” in diameter en pneumatische schokdempers.
De vernieuwing gaat zo ver dat de Savage de referte is geworden voor de bush piloten.
Het vrijheids— en avontuurlijk gevoel dat dit manier van vliegen schept begint furore te maken bij de ULM piloten.
De Savage Cub is het ideaal vliegtuig voor piloten die voor de eerste maal willen proeven van echt bush vliegen, maar tegelijk zal de Savage Cub de ervaren piloten en de vliegscholen kunnen verleiden.
Onze philosophie : “ Vliegvelden zijn maar een optie…”
Aan het stuur van dit vliegtuig zult U een nieuwe dimensie ontdekken van uw passie.
Met hem krijgt U , in alle veiligheid, toegang tot plaatsen die weinig vliegtuigen kunnen bereiken.
Land waar het voor anderen onmogelijk is.
Kijk rondom U hoe mooi de natuur is …
Dat is de Savage Cub.